Pytania i odpowiedzi

 

Kto może zażywać Pure Collagen?

Pure Collagen mogą zażywać wszyscy zarówno kobiety jak i mężczyźni w każdym wieku z wyjątkiem dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących.

Kiedy są widoczne pierwsze efekty kuracji?

Pierwsze efekty stosowania Pure Collagen widoczne są po zużyciu 1-2 opakowań produktu w zależności od wieku, kondycji skóry oraz masy ciała.

Czym Pure Collagen wyróżnia się na tle innych preparatów kolagenowych?

Pure Collagen to preparat zawierający wysokiej jakości kolagen morski wzbogacony o elastynę, pozyskiwany ze skór ryb głębinowych pochodzących z czystych akwenów wodnych. Tabletki Pure Collagen zawierają dużą dawkę czystego kolagenu oraz odpowiednie ilości witamin C i E, ekstraktu z pestek winogron (silnych antyoksydantów). Ponadto Pure Collagen to produkt: nie zawierający alergenów i sztucznych barwnikówi, gwarantujący pochodzenie morskie kolagenu - zapach rybi , forma tabletki nie posiada sztucznej otoczki (niepowlekana).

Jak zażywać Pure Collagen?

Zaleca się stosowanie 2 tabletki rano i 2 tabletki wieczorem popijając wodą. Po widocznych efektach można zmniejszyć zażywanie do 2  tabletek dziennie.

Czy można przedawkować kolagen?

Nie, nie można przedawkować kolagenu, bo to naturalny budulec naszego organizmu.

Czy można zmniejszyć dawkowanie preparatu Pure Collagen?

Pierwsze efekty stosowania Pure Collagen powinny być widoczne po zużyciu 1-2 opakowań co oznacza, że niedobory kolagenu w organizmie zostały uzupełnione i można dostosować dawkowanie tak, aby podtrzymywać uzyskane efekty. Sugerujemy, że osoby poniżej 30 roku życia powinny zażywać 2 tabletki wieczorem, a osoby powyżej 30 roku życia 1 tabletkę rano i 2 tabletki wieczorem. Jednak potrzeby każdego organizmu są inne, co jest uwarunkowane wieloma czynnikami m.in. sposobem odżywiania, aktywnością fizyczną, paleniem papierosów, a co najważniejsze masą ciała.

Jakie działanie mają dodatkowe składniki w Pure Collagen?

W Pure Collagen występują składniki dodatkowe: witamina C, witamina E, ekstrakt z pestek winogron.

Witamina C jest niezbędna do prawidłowej biosyntezy kolagenu. Tak więc jeżeli odpowiednia ilość witaminy C jest dostarczana z kolagenem następuje wytwarzanie odpowiednio silnych wiązań, które pełnią najważniejszą rolę w prawidłowej budowie potrójnej helisy.

Działanie witaminy C - czytaj więcej

Tylko suplementy kolagenowe zawierające w swoim składzie witaminę C gwarantują satysfakcjonujące efekty.

Działanie witaminy E - czytaj więcej

Dla zachowania najlepszej jakości został zastosowany ekstrakt z pestek winogron – oczyszczony i standaryzowany na minimum 95%-ową zawartość proantocyjanidyn.

Surowiec dostarcza te same substancje, które zawiera czerwone wino i jego główną substancję resweratrol.

Działanie ekstraktu z pestek winogron - czytaj więcej

 

Co to jest elastyna występująca w kolagenie?

Białko podporowe stanowi 3% białek skóry. Elastyna to białko strukturalne o budowie fibrylarnej występujące w tkance łącznej. Jest głównym składnikiem więzadeł, ścięgien i ścian większych naczyń krwionośnych. Ze względu na obecność elastyny np. w skórze tkanki po rozciągnięciu powracają do swojego pierwotnego kształtu i wielkości.

Czy Pure Collagen można zażywać z innymi suplementami i lekami?

Pure Collagen można stosować z innymi lekami i suplementami, pamiętając o tym żeby nie przekraczać zalecanych dawek.

Czy Pure Collagen uzależnia skórę?

Pure Collagen jest suplementem diety, który można zażywać nieprzerwalnie. Jego stosowanie nie oznacza, że nasz organizm obniża naturalny proces jego produkcji tylko to iż uzupełniamy jego niedobory, które zwiększają się wraz z wiekiem.

Nie uzależnia skóry, uzależnia nas tylko od widocznych efektów, które podtrzymujemy stosując Pure Collagen.

 

 

© 2017 NOBLE MEDICA | All rights reserved | PrestaPremium