Firma tworzona przez kobiety dla innych kobiet!

Firma Noble Medica powstała ze spotkania dwóch niezależnych kobiet. Pierwsza mająca już doświadczenie we wprowadzaniu na polski rynek marki prourodowych nutrikosmetyków i suplementów diety, a druga z wiedzą merytoryczną i latami pracy w branży farmaceutycznej uzupełniła pionierski duet.

Można powiedzieć, że od pierwszego spotkania, od pierwszej rozmowy zrodził się pomysł stworzenia produktu wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Produktu godnego zaufania, który z czystym sumieniem poleciłybyśmy swoim bliskim. Ze zdobytych doświadczeń wiemy iż tylko rezygnacja z reklam w mediach gwarantuje utrzymanie satysfakcjonującej ceny dla finalnego odbiorcy. Każdy z nas chce zachować zdrowy, piękny wygląd i zatrzymać upływający czas jak najdłużej. Dlatego wychodzimy naprzeciw (reagujemy) tworząc nutrikosmetyk Pure Collagen przedłużający naszą młodość, zaspakajając potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Głównym celem Noble Medica jest, aby produkt trafiający do odbiorcy był najwyższej jakości, zapewniał bezpieczeństwo stosowania i skuteczność działania.  

Nasza firma spełnia te cele poprzez wdrożenie systemów gwarantujących najwyższą jakość produktu.

Nasza firma znajduje się pod stałym nadzorem Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

 

Główne założenia naszej polityki i misji:


 lista

 

 

Jesteśmy po to by dbać o Ciebie za Ciebie

 

Sukcesem dla nas jest stale powiększające się grono zadowolonych, powracających klientów. Zaufanie budujemy na indywidualnym podejściu, widocznych efektach działania produktu oraz bezpieczeństwie stosowania popartego akredytowanymi badaniami surowców.

Nasza ciągła obserwacja prowadzi do odkrywania nowych rozwiązań, dzięki czemu możemy stale ulepszać nasze produkty i technologie, co prowadzi do osiągnięcia zysków, które możemy przeznaczyć na rozwój asortymentu, bazy technologicznej i kwalifikacji pracowników.  


© 2017 NOBLE MEDICA | All rights reserved | PrestaPremium